Grazie Mille – włoska inspiracja,

czyli, jak się to wszystko zaczęło?

Historia sieci Grazie Mille, a wcześniej zaprzyjaźnionej Restauracji Desperados Dębki zaczęła się od fascynacji jej pomysłodawców kuchnią włoską. Włoskie specjały szturmem podbiły serca i podniebienia polskiej rodziny oraz zainspirowały ją do wielkiej przygody kulinarnej. W 1996 roku w Dębkach, w przepięknej nadmorskiej scenerii powstała Restauracja Desperados, w której od ponad 25 lat Goście mogą delektować się różnorodnymi smakami kuchni włoskiej. Wspólnemu biesiadowaniu w sezonie letnim (czerwiec-wrzesień) sprzyja domowy wystrój lokalu, spokojna muzyka oraz profesjonalny zespół pracowników.

Grazie Mille Ristorante

to gwarancja pysznych dań, przekąsek i deserów na bazie włoskich receptur, serwowanych w przyjaznych wnętrzach. Profesjonalna obsługa oraz nastrojowa muzyka w tle to doskonały wstęp do celebracji każdego posiłku, bez względu na to, czy to romantyczna kolacja, spotkanie w rodzinnym gronie, czy też lunch biznesowy. Goście restauracji mogą wybierać spośród wyśmienitych dań a’la carte kuchni włoskiej i czerpać radość z ich smakowania.

Grazie Mille -Trójmiasto

Sieć Grazie Mille to niezależne przedsięwzięcie, wsparte na wieloletnim i bogatym doświadczeniu, zdobytym przez duet – ojca i córki w Restauracji Desperados Dębki. Grazie Mille zaprasza na całoroczną degustację specjałów kuchni włoskiej do kilku lokali na terenie Trójmiasta.

Zaciszne i klimatyczne Grazie Mille Pizza Express stwarzają doskonałe warunki do zagospodarowania przerwy na lunch, przyjacielskich spotkań czy też rodzinnych, spontanicznych wypadów. Dużą popularnością cieszy się usługa zamawiania pizzy na wynos, z osobistym odbiorem w lokalu lub z usługą dowozu pod wskazany adres.