Restauracja Grazie Mille

uwodzi smakiem i kusi różnorodnością na ulicy Węglarskiej w Gdańsku

Goście restauracji mogą wybierać spośród wyśmienitych dań a’la carte kuchni włoskiej, takich jak:

  • wyborne pizze wytwarzane w oparciu o tradycyjne lub orientalne receptury,
  • makarony z sosami na bazie warzyw,
  • owoce morza,
  • ryby,
  • zupy, które świetnie sprawdzają się jako dodatek do obiadu lub też samodzielna gorąca przekąska,
  • desery pachnące owocami, kawą i gęstą śmietaną

Profesjonalna obsługa oraz nastrojowa muzyka w tle to doskonały wstęp do celebracji każdego posiłku, bez względu na to, czy to romantyczna kolacja, spotkanie w rodzinnym gronie, czy też lunch biznesowy. Młodsi smakosze podczas oczekiwania na posiłek lub w przerwie między posiłkami, mogą skorzystać z kącika do zabaw, który wyposażony jest w krzesełka, kolorowanki i kredki. W trosce o komfort najmłodszych dzieci przygotowano wygodny przewijak.

Kucharze pracujący w Restauracji Grazie Mille to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w przyrządzaniu rozmaitych posiłków. W procesie przygotowywania dań korzystają ze składników i półproduktów pochodzących od starannie wyselekcjonowanych dostawców z różnych regionów Włoch. Unikają konserwantów i ulepszaczy. Ciasto do pizzy wyrabiają ręcznie i nie poddają mrożeniu.

Wspólnemu biesiadowaniu sprzyja domowy wystrój Restauracji Grazie Mille, spokojna muzyka oraz profesjonalny zespół pracowników. W sezonie wiosenno – letnim do dyspozycji Gości udostępniany jest ogródek. Otoczenie zieleni i przyjazne wnętrza pozwalają Gościom na relaks, a wyborne menu dba o ich podniebienia. Czas spędzony w Restauracji Grazie Mille skutecznie poprawia nastrój i zachęca do powrotu w gościnne progi.

Zachęcamy do organizowania w Restauracji Grazie Mille wesel, komunii, urodzin, a także innych przyjęć okolicznościowych. Uroczystości rodzinne i firmowe bankiety mają w tym urokliwym miejscu wyjątkową oprawę i niezapomniany smak. Menu uwzględnia wszystkie sugestie i życzenia Gości, a Szef Kuchni zaskakuje kreatywnymi pomysłami, wydobywając z włoskiej kuchni wszystko co najlepsze.